Bodo Fashion

W 2017 roku w Pabianicach pod Łodzią narodziła się nowa, polska marka odzieżowa - Bodo Fashion.

Bardzo zależy nam na tym, żeby nasze produkty były na wskroś polskie, dlatego każde ubranie jest krojone oraz szyte w kilku małych, rodzinnych szwalniach, mieszczących się w okolicach Łodzi. Również dzianiny, tkaniny i wszelkie dodatki pochodzą z Polski - dzięki temu wspieramy polskie marki i polski przemysł. Chcemy pokazać, że również w Polsce może powstawać piękna i wysokiej jakości odzież, którą pokocha każda kobieta.

Znamy i kochamy kobiety, dlatego wśród naszych ubrań, każda z Pań znajdzie coś dla siebie - bez względu na typ sylwetki, rozmiar, czy przeznaczenie odzieży - produkujemy zarówno odzież codzienną, casualową, jak i kreacje na eleganckie wyjścia. Nasze kroje są ponadczasowe, stylistyka zróżnicowana, a szeroki wybór rozmiarów gwarantuje, że żadna z Pań nie będzie rozczarowana! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nowości od Bodo Fashion można znaleźć również na facebooku.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć